Dětské rouškyDětské roušky
  • Dětské roušky
General Public Protection třívrstvá jednorázová dětská rouška S růžová 25 ks
99 Kč Cena za kus: 3,96 Kč Zobrazit
General Public Protection třívrstvá jednorázová dětská rouška S modrá 25 ks
99 Kč Cena za kus: 3,96 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Dětské roušky

Ochranu dýchacích cest musíme zajistit i u dětí. I když je pravdou, že covid 19 s vážnějším průběhem je častější u seniorů, onemocnění se nevyhýbá ani těm nejmenším. Naštěstí existuje na našem trhu velmi pestrá paleta doplňků určených speciálně pro ně. Nemusíme si proto dělat starosti s dlouhým hledáním, které by bylo bez výsledku. A nejde jen o velikost, děti je zapotřebí i trochu motivovat. Roušky proto hrají nejen pastelovými barvami, ale nabídnou i veselý potisk, třeba v podobě zvířat nebo různých pohádkových postav.

Dětské roušky jsou vhodné i do škol

Pro nošení ve školce i ve škole, záruka maximálního pohodlí, stejně jako nevšední design. I takové umí být dnešní dětské roušky, které se vyplácí rozhodně nepodceňovat. Jistě víte, jak rychle se v kolektivu předškoláků a školáků šíří respirační onemocnění – bez roušky je proto takové setkávání potenciálně velmi rizikové. Existují také různé varianty, pro ještě pohodlnější nošení a ochranu jsou tu nanoroušky pro děti, použít však samozřejmě lze i klasické jednorázové chirurgické roušky. Chcete poradit? Náš srovnávač vám poskytne maximum informací, díky nimž si lépe vyberete!

Dětské roušky zaručují veselý úsměv

Vypadají opravdu jako módní doplněk, alespoň pro tuto věkovou kategorii. Duhové barvy, potisk, jenž umí vyvolat úsměv. A právě o to jde, děti se musí zabavit a nemít pocit povinnosti a nutnosti v souvislosti s těmito ochrannými pomůckami. Dětské roušky mají ideální rozměry pro malý obličej a díky elastickým úchytům se dají nosit pohodlně po celý den. Pozor, pokud navlhnou, musí se vyměnit prakticky okamžitě a při dodržení všech hygienických předpisů by si dítě mělo roušku několikrát během školního dne vyměnit. Poučte je také o základní manipulaci s rouškami, během nošení se jich mají dotýkat co nejméně, ideálně pak vůbec – a trénujte také společně nasazování, zvláště u těch nejmenších je třeba trochu větší porce důslednosti.