N4H Nano filtry do roušky YourFASHION | 20 ks Velikost: S/M
nanoSPACE
199 Kč Cena za kus: 9,95 Kč

Výrobcem filtrů je česká firma Sen World s.r.o. ve spolupráci s českou nanofirmou NanoMedical. Extrémně hustá nanovlákenná membrána v nano filtru dokáže zachytit nejčastější a pro lidské zdraví známé biologické hrozby, jako jsou viry, prach, alergeny nebo smog. Jednorázové filtry jsou vyrobeny z nanovlákenného materiálu s účinností BFE (filtrace bakterií) >99,9 % a VFE (filtrace virů) >99,9 %.

Výhody nano filtrů

  • ekonomická varianta
  • testovaný účinný záchyt
  • nanovlákenná membrána
  • vhodné pro všechny druhy roušek s kapsou o velikosti 17,5x9 cm

Nevýhody nano filtrů

  • Celková filtrační schopnost je vždy ovlivněna těsností použité roušky
  • Nutné měnit po 12 hodinách

Jak funguje nano filtr?

Nano filtr je vyroben z bariérové nanotextilie s nanovrstvou, která funguje na principu mechanické bariéry. To znamená, že velikost otvorů v nanovlákenné membráně je tak malá, že jimi vir, bakterie či jiná submikronová částice neprojde. 

Jak dlouho můžu používat jeden nano filtr?

Účinnost filtru klesá s dobou nošení, optimální ochranu poskytuje 12 hodin. Jakmile filtr zvlhne, svou schopnost ztrácí. Opotřebení filtru je závislé na intenzitě dýchání, například při sportu či fyzické zátěži doporučujeme měnit po 2-3 hodinách.

Jak poznám, že je filtr v roušce neúčinný?

Jakmile pocítíte, že se vám ve vaší roušce s filtrem hůře dýchá, je to známka toho, že je filtr zanesený. V ten okamžik doporučujeme filtr vyměnit. 

 Orientační velikost filtrů

S/M 13,5x10,5 cm

L/XL 11,7 x 15,6 cm

Upozornění

Prodejce nepřijímá odpovědnost, ať již přímou nebo nepřímou, za škody (včetně ušlého zisku nebo ztráty dobré pověsti) způsobené nesprávnou aplikací či použitím materiálu.

Upozornění: Veškeré informace o produktu N4H Nano filtry do roušky YourFASHION | 20 ks Velikost: S/M výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce nanoSPACE (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - nanoSPACE.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem N4H Nano filtry do roušky YourFASHION | 20 ks Velikost: S/M?