NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN  | 10 ks
nanoSPACE
199 Kč Cena za kus: 19,90 Kč

Výrobcem nanofiltrů je nanotechnologická firma Nano Medical s.r.o., v jejímž čele stojí známá průkopnice nanotechnologií v České republice Marcela Munzarová. Vysoká prodyšnost filtru NANO MED.CLEAN zajišťuje snadné dýchání. Výrobcem roušek a nanovlákenného filtru je firma Nano Medical s.r.o., která je členem ANP ČR. 

 

Nanovlákenné filtry NANO MED.CLEAN

  • NANO MED.CLEAN filtr s filtrační účinností 99,9 % virů a bakterií
  • unikátní a účinný materiál AntiMicrobe Web R, jejímž autorem je technoložka Marcela Munzarová
  • snadno vyměnitelný, jednorázový, neobsahuje toxické látky
  • maximální výdrž až 12 hodin
  • certifikace CE - příslušenství zdravotnického prostředku

Jak funguje nano filtr?

Nano filtr je vyroben z bariérové nanotextilie s nanovrstvou, která funguje na principu mechanické bariéry. To znamená, že velikost otvorů v nanovlákenné membráně je tak malá, že jimi vir, bakterie či jiná submikronová částice neprojde. 

Jak dlouho můžu používat jeden nano filtr?

Účinnost filtru klesá s dobou nošení, optimální ochranu poskytuje 12 hodin. Jakmile filtr zvlhne, svou schopnost ztrácí. Opotřebení filtru je závislé na intenzitě dýchání, například při sportu či fyzické zátěži doporučujeme měnit po 2-3 hodinách.

Jak poznám, že je filtr v roušce neúčinný?

Jakmile pocítíte, že se vám ve vaší roušce s filtrem hůře dýchá, je to známka toho, že je filtr zanesený. V ten okamžik doporučujeme filtr vyměnit. 

Návod na vložení výměnného nanofiltru

  1. Před použitím filtru si umyjte ruce či použijte dezinfekci.
  2. Filtr vložte do čisté bavlněné roušky s kapsou.
  3. Během nošení na roušku ani filtr nesahejte.
  4. Po sundání roušky filtr vyjměte a hned ho vyhoďte do směsného odpadu.

Do jaké roušky je filtr vhodný?

Pro maximální filtraci doporučujeme nano filtry používat spolu s rouškou Nano Med. Clean. Filtrační schopnost vždy závisí na těsnosti roušky. 

Velikost filtru

11,7 x 15,6 cm

Upozornění

Prodejce nepřijímá odpovědnost, ať přímou nebo nepřímou, za škody (včetně ušlého zisku nebo ztráty dobré pověsti) způsobené nesprávnou aplikací či použitím materiálu.

O firmě Nano Medical

Nano Medical je dceřiná společnost české firmy Trioly s.r.o. a sídlí v Liberci. Za firmou stojí významná česká nanotechnoložka a spoluautorka desítek patentů a užitných vzorů Marcela Munzarová. Marcela Munzarová se nanotechnologiemi a průmyslovým využitím nanovláken zabývá více než 15 let a stála u zrodu Asociace nanotechnologického průmyslu. Vystudovala Vysokou školu strojní a textilní v Liberci a dnes patří k největším českým osobnostem v oblasti nanovlákenných materiálů. 

Upozornění: Veškeré informace o produktu NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce nanoSPACE (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - nanoSPACE.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem NANO MEDICAL Nano filtry do roušky – NANO MED.CLEAN | 10 ks?