NanorouškyNanoroušky
  • Nanoroušky
NANO MEDICAL Nano roušky Nano Med.Clean 750 ks
17 985 Kč Cena za kus: 23,98 Kč Zobrazit
N4H Rouška s kapsou YourFASHION SilverPlus | panáčci |  1 rouška + 10 filtrů Barva: Modrá, Velikost: S/M gumičky + šňůrky
N4H Ekonomické balení nano roušek YourMask 50ks / 100ks Varianta: 50 ks - šňůrky
999 Kč Cena za kus: 19,98 Kč Zobrazit
Spur Nanorouška SpurTex® VS Premium 10ks  v bal.
500 Kč Cena za kus: 50,00 Kč Zobrazit
SPUR Nano filtry do roušky – Spurtex - 10 x 15 | 10 ks
170 Kč Cena za kus: 17,00 Kč Zobrazit
N4H Nano filtry do roušky YourFASHION | 20 ks Velikost: S/M
199 Kč Cena za kus: 9,95 Kč Zobrazit
3+1 ZDARMA Set antivirových šátků nanoSPACE - modrá FFP2 dle dTestu
3 150 Kč Cena za kus: 787,50 Kč Zobrazit
Antivirový šátek nanoSPACE - černý FFP2 dle dTestu
3+1 ZDARMA antivirové šátky nanoSPACE - světle šedá FFP2 dle dTestu
3 150 Kč Cena za kus: 787,50 Kč Zobrazit
Nanovlákenná rouška BreaSAFE COMMUNITY MASK Pardam černá 5ks
279 Kč Cena za kus: 55,80 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Nanoroušky

Poskytují výbornou ochranu, protože dokáží zachytit až 99,9 % bakterií a virů, s nimiž byste jinak mohli přijít do kontaktu. Nanoroušky určitě nejsou žádným zbytečným luxusem, ale velmi dobrou zdravotnickou pomůckou určenou pro každodenní nošení. Nevadí jim, když navlhnou a jsou také výborně prodyšné, díky tomu, že jsou vyrobené z netkané textilie. Nabízí i delší účinnost než klasické jednorázové roušky, což jistě stojí za zvážení.

Nanoroušky jsou variantou pro astmatiky

Pokud trpíte astmatem, jsou chvíle, kdy se vám dýchá poměrně špatně a bylo by proto namístě hledat takovou ochranu dýchacích cest, která nebude nijak omezovat. Nanoroušky jsou dobrou volbou pro těžké alergiky a astmatiky, nejen proto, že dobře chrání před prachem nebo dalšími alergeny. I při jejich dlouhodobém nošení také nedochází k otlakům nebo například vyrážek u nositelů s citlivější pletí. Přizpůsobí se také jakémukoliv tvaru obličeje, dají se snadno upravit díky ohybatelným okrajům. Nanorouška je skutečným fenoménem moderní doby. Pro vaši představu, je vyrobená z vláken, které jsou mnohokrát tenčí než lidský vlas.

Nanoroušky nabídnou řešení pro sportovce

Zaběhat si v parku? Jistě, to stále můžete – ale je přitom zapotřebí myslet na kolemjdoucí, a tedy i ochranu dýchacích cest. Nanoroušky jsou jiné než chirurgické roušky, nabídnou lepší ochranu, mohou se nosit déle a když navlhnou, nic zásadního se neděje. Obvykle se na trhu setkáte s bílou variantou, ale zapojit se mohou i jiné barvy. Vybírat můžete i podle velikosti, podobně jako u oblečení – najdete tu varianty XS, M, L či XL, první jmenovaná je velmi vhodná pro malé děti a největší pak pro pány. Chcete poradit nejlepší variantu právě pro vás? Spolehněte se na srovnávač!

Nanoroušky znamenají maximální ochranu

Zatímco chirurgické roušky chrání hlavně okolí, nanoroušky jsou jiné – dovedou zajistit maximum pro obě strany, tedy nositele i kolemjdoucí. Dýchá se s nimi také lépe než s respirátorem, což je dobrá zpráva nejen pro ty, kteří trpí nějakým onemocněním plic. Nasazení je stejně snadné jako u jiných roušek nebo respirátorů, stačí jen okamžik a můžete vyrazit na nákup nebo kamkoliv jinam.