NanorouškyNanoroušky
  • Nanoroušky
SPUR Ekonomické balení: Nano roušky SpurTex® PP - 50 ks - zelené
1 450 Kč Cena za kus: 29,00 Kč Zobrazit
N4H Ekonomické balení nano roušek YourMask 50ks Varianta: 50 ks - šňůrky
SPUR Balení pro firmy a školy 1000 ks nano roušek SpurTex® PP baleno po 50 ks
24 580 Kč Cena za kus: 24,58 Kč Zobrazit
SPUR Nano roušky SpurTex® VS Premium Balení: 25 ks
1 510 Kč Cena za kus: 60,40 Kč Zobrazit
NANO MEDICAL Rouška maska s filtrem NANO MED.CLEAN | 1 rouška + 10 filtrů Varianta: Bílá S/M Více barev
NANO MEDICAL Nano roušky Nano Med.Clean 750 ks
17 985 Kč Cena za kus: 23,98 Kč Zobrazit
Načíst další produkty

Nanoroušky

Poskytují výbornou ochranu, protože dokáží zachytit až 99,9 % bakterií a virů, s nimiž byste jinak mohli přijít do kontaktu. Nanoroušky určitě nejsou žádným zbytečným luxusem, ale velmi dobrou zdravotnickou pomůckou určenou pro každodenní nošení. Nevadí jim, když navlhnou a jsou také výborně prodyšné, díky tomu, že jsou vyrobené z netkané textilie. Nabízí i delší účinnost než klasické jednorázové roušky, což jistě stojí za zvážení.

Nanoroušky jsou variantou pro astmatiky

Pokud trpíte astmatem, jsou chvíle, kdy se vám dýchá poměrně špatně a bylo by proto namístě hledat takovou ochranu dýchacích cest, která nebude nijak omezovat. Nanoroušky jsou dobrou volbou pro těžké alergiky a astmatiky, nejen proto, že dobře chrání před prachem nebo dalšími alergeny. I při jejich dlouhodobém nošení také nedochází k otlakům nebo například vyrážek u nositelů s citlivější pletí. Přizpůsobí se také jakémukoliv tvaru obličeje, dají se snadno upravit díky ohybatelným okrajům. Nanorouška je skutečným fenoménem moderní doby. Pro vaši představu, je vyrobená z vláken, které jsou mnohokrát tenčí než lidský vlas.

Nanoroušky nabídnou řešení pro sportovce

Zaběhat si v parku? Jistě, to stále můžete – ale je přitom zapotřebí myslet na kolemjdoucí, a tedy i ochranu dýchacích cest. Nanoroušky jsou jiné než chirurgické roušky, nabídnou lepší ochranu, mohou se nosit déle a když navlhnou, nic zásadního se neděje. Obvykle se na trhu setkáte s bílou variantou, ale zapojit se mohou i jiné barvy. Vybírat můžete i podle velikosti, podobně jako u oblečení – najdete tu varianty XS, M, L či XL, první jmenovaná je velmi vhodná pro malé děti a největší pak pro pány. Chcete poradit nejlepší variantu právě pro vás? Spolehněte se na srovnávač!

Nanoroušky znamenají maximální ochranu

Zatímco chirurgické roušky chrání hlavně okolí, nanoroušky jsou jiné – dovedou zajistit maximum pro obě strany, tedy nositele i kolemjdoucí. Dýchá se s nimi také lépe než s respirátorem, což je dobrá zpráva nejen pro ty, kteří trpí nějakým onemocněním plic. Nasazení je stejně snadné jako u jiných roušek nebo respirátorů, stačí jen okamžik a můžete vyrazit na nákup nebo kamkoliv jinam.