Nanovlákenná rouška BreaSAFE COMMUNITY MASK Pardam bílá 5ks
Preventiko
279 Kč Cena za kus: 55,80 Kč

Nano respirátor BreaSAFE® COMMUNITY MASK je nanovlákenný, antimikrobiální, opakovaně použitelný respirátor obsahující nanovlákennou membránu NnF MBRANE - BreaSAFE®, která tvoří základ respirátorů třídy FFP3.

VLASTNOSTI NANO RESPIRÁTORU BREASAFE® COMMUNITY MASK:

  • Obsahuje nanovlákennou membránu NnF - MBRANE BreaSAFE® od české společnosti PARDAM NANO4FIBERS
  • Opakovaně použitelný - respirátor je možné ošetřit dezinfekcí
  • Antimikrobiální - aktivní stříbro v nanovlákně spolehlivě likviduje mikroorganismy (např. bakterie, viry apod.)
  • Lehký a odolný - složíte do kapsy a jste vždy připraveni
  • Skvěle prodyšný, pohodlný a dobře padnoucí

 

PROČ MOHU RESPIRÁTOR NOSIT NĚKOLIK DNÍ?

Interní testy prokázaly, že nanovlákenný respirátor BreaSAFE® COMMUNITY MASK si zachovává své filtrační schopnosti i po ošetření dezinfekcí. Tuto schopnost má díky inovativní nanovlákenné membráně NnF MBRANE - BreaSAFE® od české společnosti PARDAM NANO4FIBERS.

 

JAK SE O RESPIRÁTOR SPRÁVNĚ STARAT?

Po každém použití doporučujeme aplikovat dezinfekci pro nanovlákenné materiály na vnější i vnitřní stranu respirátoru.

 

JAK MŮŽE BÝT RESPIRÁTOR ANTIMIKROBIÁLNÍ?

Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu NnF MBRANE - BreaSAFE® s aktivním stříbrem, které bylo vyhodnoceno jako jedna z nejúčinnějších antimikrobiálních látek. Mikroorganismy se tak nemohou v membráně množit a přežívat. Respirátor tak během dne likviduje mikroorganismy, které se dostaly k nanovlákenné membráně.

 

OCHRANA PŘED NEMOCÍ COVID-19:

Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu NnF MBRANE BreaSAFE®, u které bylo provedeno měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která oficiálně potvrdila, že membrána zachytí 99,5 až 99,9 % virů (testy VFE).

VLASTNOSTI NANO RESPIRÁTORU JSOU PODLOŽENÉ:

Filtrační vlastnosti respirátoru BreaSafe Community mask byly ověřeny v rámci provedených interních měření výrobce a od nezávislých subjektů jako jsou např. Výzkumný ústav bezpečnosti práce, Nelson Laboratories (USA), Univerzita J. E. Purkyně, Technická univerzita Liberec, Akademie věd České republiky ad.

Upozornění: Veškeré informace o produktu Nanovlákenná rouška BreaSAFE COMMUNITY MASK Pardam bílá 5ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce Preventiko (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - Preventiko.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Nanovlákenná rouška BreaSAFE COMMUNITY MASK Pardam bílá 5ks?