Ochranné rouška na ústa chirurgické certifikované 1000 ks
DrProtect
5 690 Kč Cena za kus: 5,69 Kč

Balení 1000 ks. Třívrstvé jednorázové chirurgické rouška / maska ​​na ústa a tvář s mikrobakteriální filtrem z netkané textilie. Vyráběné z měkké antialergické netkané textilie. Díky použitému materiálu je rouška prodyšné a odpuzuje kapaliny. Certifikované FDA CE ISO13485.

  • Antialergická netkaná textilie
  • Tvarující pásek na nose
  • Upevnění na gumičky
  • Balení 1000 ks jednorázových roušek / masek
  • Certifikované FDA CE ISO13485
  • Cena je za balení

Pomáháme

Ne každý si dokáže pomoci sám. Uvědomujeme si naši společenskou zodpovědnost. Sami máme své rodiny a blízké ve zdravotnictví. Proto jsme se rozhodli nabídnout materiální pomoc pro zdravotnická a sociální zařízení, státní a veřejné instituce, domovy a firmy, které potřebují zajistit své pacienty, klienty a zaměstnance v těchto náročných časech. Pro tyto instituce nabízíme naše certifikované produkty za zvýhodněných podmínek.

Pokud potřebujete pomoci, nebo nabízíte pomoc, obraťte se na nás přes email ahoj@drprotect.cz.

Untitled-3-5

Upozornění: Veškeré informace o produktu Ochranné rouška na ústa chirurgické certifikované 1000 ks výše, fotografie i videa, pocházejí přímo od prodejce DrProtect (informace jsou získávány automaticky a strojově z jeho feedu). Provozovatel doLékárny.cz nemůžeme ručit za jejich správnost nebo aktuálnost. Pro aktuální informace doporučujeme prokliknout Do obchodu prodejce - DrProtect.

Jaká je Vaše zkušenost s produktem Ochranné rouška na ústa chirurgické certifikované 1000 ks?